O nas

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji książek, płyt kompaktowych (CD, DVD, Blu-ray), audiobooków, albumów muzycznych oraz filmów. Od 14 lat pomagamy w tworzeniu produktów, przygotowaniu materiałów, tłoczymy płyty, drukujemy poligrafię, zapewniamy opakowania, konfekcję i logistykę. Swoje wyroby dostarczamy wydawcom, producentom filmów, gier i oprogramowania, artystom oraz autorom. Jeżeli planują Państwo wydanie publikacji, łączącej płytę kompaktową z materiałami drukowanymi, chętnie wesprzemy Was naszą wiedzą i doświadczeniem.

W swoich działaniach dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów. Odbywa się to poprzez staranny dobór surowców, materiałów i metod produkcji a także Dostawców i Kooperantów. Uważamy, że równie ważny, co jakość samego produktu, jest wysoki poziom obsługi. Zapewniamy go z jednej strony przy pomocy wypracowanych i stale doskonalonych procedur postępowania zaś z drugiej, poprzez naszą elastyczność i otwartość na Państwa potrzeby.

Kolejnym naszym priorytetem jest działanie zgodne z prawem i dobrymi obyczajami. Szanujemy i troszczymy się o prawa oraz interesy naszych Klientów, Dostawców, Pracowników, państwa polskiego a także innych podmiotów czy osób, na które nasze działania mają wpływ. Szanujemy innych i zawsze staramy się prowadzić sprawy w miłej i kulturalnej atmosferze. Wierzymy, że w ten sposób zapewniamy dobry wstęp do poznawania naszych produktów, usług oraz nas samych.

Jeżeli cenicie sobie Państwo te wartości, zachęcamy do kontaktu z nami.

Z wyrazami szacunku,

Bernard Lubański i Zbigniew Gocłowski
właściciele CZTERYnaCZTERY.com.pl Sp. o. o.


Nasza Misja
Pragniemy, aby Klienci korzystający z naszych usług odnosili sukcesy i umacniali swoją pozycję, dlatego tworzymy dla nich produkty z pasją, korzystając z naszego doświadczenia i kompetencji. Wierzymy, że wspierając sukcesy naszych Partnerów, my sami także będziemy je odnosili.